Minecraft recepty

Tady najdeš všechny minecraft recepty podle jednotlivých typů předmětů. Pokud chceš získat užitečné informace o výrobě předmětů v minecraftu, podívej se také na stránku minecraft crafting.

Minecraft zbraně

Zbraně slouží ve hře minecraft k útoku na moby (nepřátelské stvůry). Čím kvalitnější materiál je při výrobě zbraně použit, tím vyšší je její účinnost v boji. Základní zbraně jsou meč (sword), luk (bow) a šípy (arrows). Podívej se na minecraft recepty zbraní: Meč (Sword) Meč slouží k útoku na blízko. K jeho výrobě použij 1... Přečíst článek »

Minecraft brnění

Brnění neboli zbroj je ve hře Minecraft velmi důležité, protože tě chrání v boji – absorbuje útoky nepřítele. Navíc může mít brnění magické účinky – např. tě může chránit proti ohni, a podobně. Kvalita (a tedy účinnost v obraně) brnění závisí na použitém materiálu. Brnění se skládá z helmy (helmet), hrudního pancíře (chestplate), kalhot (leggins)... Přečíst článek »

Minecraft nástroje

Abys nemusel suroviny těžit rukama, je užitečné vyrobit si nástroje. Návíc rukama můžeš v Minecraftu těžit jenom dřevo – na ostatní suroviny musíš použít nástroje. Nejdříve tedy musíš natěžit dřevo rukama a poté vytrvořit první dřevěné minecraft nástroje. Dřevěným krumpáčem můžeš natěžit kamen a začít vyrábět kamenné nástroje, a tak pokračuješ dále. Používej každý nástroj... Přečíst článek »

Minecraft základní předměty

Dřevěné desky (Wooden Planks) První věcí, kterou si v minecraftu vyrobíš je dřevěná deska. Stačí do výrobní tabulky vložit jeden kus dřeva a vzniknou ti 4 desky. Můžeš si jich vyrobit hned několik a naskládat (stack) je na sebe až po 64 kusech. Výrobní stůl (Crafting Table) Výrobní stůl je pro minecraft crafting velmi důležitý... Přečíst článek »


Ochrana soukromí